Засідання Робочої групи із громадської безпеки та відновлення

Дата: 02.04.2024 07:58

26 березня 2024 року в приміщенні Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулось засідання Робочої групи із громадської безпеки та відновлення. На початку засідання селищний голова Ніна Ворох виступила з вітальним словом. Члени та членкині Робочої групи розглянули важливі питання по відновленню громади в межах порядку денного. Присутні заслухали інформацію старшого дільничого офіцера поліції Романа Семени, дільничого офіцера поліції Дениса Губка. Також заслухали спеціаліста економічного розвитку та інвестицій Карину Кислу про результати дослідження (анкетування) проведені в громаді в рамках створення профілю громади. Наталія Красківська, спеціалістка з питань мобілізації громад, ПРООН в Україні (Програма розвитку ПРООН в Україні) пояснила учасникам заходу, що загальна мета соціальних ініціатив полягає у застосуванні орієнтованого на громаду підходу для забезпечення громадської безпеки, соціальної згуртованості та ефективної взаємодії з громадою на засадах партнерства, розповіла про стан реалізації проєктів підтриманих ПРООН. Спеціаліст з доступу до правосуддя  Іван Гончарук ознайомив з проєктами ПРООН в напрямку покращення доступу до правосуддя. Наразі ПРООН пропонує різні види програм та грантів для підвищення спроможності організацій та інституцій, які надають правову допомогу та забезпечують верховенство права.

Також присутні прослухали результати подачі заявок на грантовий конкурс від ПРООН. Переконані, що подальша діяльність Робочої групи, а також соціальні проєкти та ініціативи сприятимуть відновленню та розвитку Михайло-Коцюбинської громади! Ніна Ворох висловила вдячність міжнародним донорам за підтримку та сприяння в реалізації актуальних проєктів органів місцевої влади та громадських ініціативних груп

Фото Юлії Савчук