«Фінансова та інформаційна підтримка громад та бізнесу під час війни»

Дата: 29.03.2024 09:28

27 березня 2024 року в Михайло-Коцюбинській громаді за участі Державної організації Регіональний фонд підтримки підприємництва по Чернігівській області відбувся семінар "Фінансова та інформаційна підтримка громад та бізнесу під час війни".

Захід відзначився актуальністю обговорених питань та значущим внеском експертів у розвиток регіонального підприємництва та громадянського суспільства. Один із ключових аспектів обговорення стосувався законодавства у сфері захисту прав споживачів. Експерти висвітлювали необхідність інформування громадян про їхні права, а також вдосконалення законодавства для забезпечення ще ефективнішого захисту. Зазначалася важливість взаємодії між громадянами та бізнесом у цьому контексті для досягнення оптимального балансу. Основною темою обговорення також стали фінансові можливості для бізнесу та стартапів у 2024 році. Учасники семінару висловили вдячність організаторам за можливість обговорення актуальних питань та вивчення практичних аспектів фінансової та інформаційної підтримки. Захід став позначкою не тільки для учасників, але й для подальших ініціатив у сфері розвитку бізнесу в умовах надзвичайних обставин.