Про збір інвестиційних пропозицій

Дата: 22.03.2024 15:15

З метою якісної підготовки до щорічної Конференції з питань відновлення України (далі - URC 2024), яка буде проходити у червні 2024 року в м. Берлін (Німеччина), Міністерство економіки України спільно з Київською школою економіки розпочинає збір пропозицій щодо економічно доцільних інвестиційних проєктів в ключових сферах економіки для можливого їх представлення на URC 2024 широкому колу міжнародних партнерів: потенційним інвесторам, міжнародним фінансовим організаціям, комерційним банкам та представникам іноземних компаній.

Пропозиції щодо інвестиційних проєктів можливо подати шляхом заповнення відповідної форми за посиланням: http://surl.li/rsjbj

Основні критерії для інвестиційних проєктів:

• економічна доцільність або привабливість проєкту для потенційних інвесторів;

• стадія проєкту – через форму можуть бут подані  проєкти різної стадії готовності – від концептуального проєкту до детально опрацьованого.

Однак, для URC 2024 перевага буде віддаватись найбільш опрацьованим та готовим до реалізації проєктам з бюджетом від $1 млн.

Враховуючи вищевикладене, просимо заповнити  форму.