Стартував проєкт для ветеранів та ветеранок

Дата: 18.03.2024 13:23

Друзі, з радістю повідомляємо про довгоочікуваний старт реєстрації на навчання для ветеранів та ветеранок за сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» у наших партнерів Школа врядування Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича, що спрямована на підвищення кваліфікації ветеранів та ветеранок, які прагнуть професійно самореалізуватися в сфері державного управління та місцевого самоврядування.

Взяти участь у відборі запрошуються ветерани та ветеранки, які:

- не мають жодного досвіду роботи в сфері державної служби та/або служби в ОМС, але мають намір працевлаштування на таких посадах у найближчому майбутньому;

- перебувають на посадах державної служби чи служби в ОМС до 3-х років станом на дату проведення конкурсного відбору слухачів та мають намір продовжувати працювати на цих посадах у найближчому майбутньому.

Деталі навчальної програми:

Навчання – безкоштовне

Сертифікат після успішного проходження програми

Обсяг – 6 кредитів ЄКТС

Тривалість – 11 тижнів

Зручний графік занять

Форма навчання – дистанційна, онлайн

Детальніше про зміст Програми та вимоги до кандидатів/-ок – тут: http://bit.ly/3uXJFoh

Етапи відбору:

подання заповненої реєстраційної форми та мотиваційних листів – до 08 квітня 2024 р. включно;

оголошення результатів конкурсного відбору – 15 квітня 2024 р.;

початок навчання – 22 квітня 2024 р.

Реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/HedG5ApVA3TvxeGb6

У разі запитань звертайтесь: SGov@ukr.net або vryaduvannya@gmail.com

Примітка.

Проєкт “РОЗШИРЕННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ГОРИЗОНТІВ: професійний розвиток ветеранів та ветеранок для кар'єри на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування” реалізується Школа врядування на базі Національний університет "Києво-Могилянська академія" за підтримки Програма реінтеграції ветеранів IREX, яку реалізує IREX in Ukraine за підтримки Державного департаменту США.