Грант для організацій підтримки молодих підприємців у сфері легкої промисловості

Дата: 12.03.2024 08:48

Проект "UNITY: Молодь за українську національну ідентичність" спільно з USAID, IREX та Making Cents International оголошує конкурс на грантові заявки для організацій, які мають досвід у наданні технічної підтримки, які пропонують програму, спрямовану на підтримку молодих підприємців легкої промисловості.
Гранти на суму від 50 000 до 70 000 доларів США.
Організацій, які можуть подати заявки на фінансування: приватні підприємства або фірми, неприбуткові організації, вищі навчальні заклади, благодійні або приватні фонди.
Підтримка молоді у створенні підприємств у легкій промисловості, зокрема текстильному виробництві, виробництві одягу та взуття.
Дедлайн 29 березня 2024 року
Деталі: https://business.diia.gov.ua/cases/granti/grant-dla-organizacij-pidtrimki-molodih-pidpriemciv-u-sferi-legkoi-promislovosti