Уряд змінив умови надання грантів на розвиток садівництва

Дата: 11.03.2024 16:46

Кабінет Міністрів постановою від 1 березня 2024 року № 241 розширив умови надання грантів за програмою «єРобота» на розвиток садівництва, ягідництва, виноградарства та тепличного господарства.
Документом, зокрема, оновлюються умови щодо висадки та облаштування насадження на земельній ділянці або на суміжних ділянках:
Згідно з новими нормами, гранти надаються для висадки та облаштування насадження на земельній ділянці або на суміжних земельних ділянках, загальна площа якої/яких становить від 1 до 25 гектарів.
 Допускається розташування між земельними ділянками господарських шляхів, прогонів, полезахисних лісових смуг та інших захисних насаджень, рубежів (річок, струмків, каналів, лісосмуг, рослинних смуг, дерев, стежок, рівчаків, ярів, заболочених земель).
Також збільшено розмір компенсації вартості проєкту висадки винограду - до 330 тисяч гривень на гектар насаджень.
Деталі: https://ips.ligazakon.net/document/KP240241?an=77