Запрошуємо на БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Дата: 08.03.2024 10:00

Власники/керівники майже 30 підприємств отримають експертні консультації, що допоможуть проаналізувати діяльність власного бізнесу та посилити підприємницькі навички для подолання негативного впливу повномасштабного вторгнення на бізнес.

Для кого:

- для керівників та власників малого і середнього бізнесу (релокованого або локального), що зазнали суттєвого негативного впливу повномасштабного вторгнення (рекомендовано від 5 до 150 осіб персоналу);

- географічне охоплення проєкту в рамках Північного хабу: Чернігівська, Сумська, Полтавська області;

- пріоритет надається ММСП, де керівницями є жінки, а також тим, які мають експортний потенціал.

Коли: 12 березня 2024, 10:00 - 14:00 (онлайн).

Реєстрація триває до 10 березня 2024, до 18:00.

Формат:

-кожен учасник може забронювати для себе не більше 2-х індивідуальних консультацій з різними експертами;

- тривалість однієї консультації – 1 година;

- від однієї компанії може реєструватись не більше 2-х представників і одна компанія може отримати не більше 2-х консультацій в рамках цього компоненту проєкту.

Консультації проведуть 7 експертів:

#1 — БІЗНЕС-СТРАТЕГІЯ

Анна Кулешова

Сертифікована консультантка зі стійкості та сталого розвитку МСП, членкиня Наглядової Ради Антикризової ініціативи UA Anti-crisis, керуюча партнерка "K&K consulting".

Теми консультації:

1. Розробка стратегії бізнесу: оцінка поточного стану та ресурсів, пошук нових можливостей розвитку, планування.

2. Розробка стратегії стійкості та сталого розвитку бізнесу під час кризи.

3. Вихід бізнесу з кризи: антикризові інструменти для керівника та команди.

#2 — ГРАНТОВИЙ КОНСАЛТИНГ

Alexandra Borisenko

Віцепрезидентка Чернігівської ТПП.

Теми консультації:

1. Пошук та підбір грантових програм для бізнесу.

2. Важливі аспекти для врахування при написанні грантової заявки.

3. Платформи для пошуку грантів.

4. Складання профілю проєкту, Lean Canva, Business Model Canvas, SWOT – аналізу.

#3 — ЕКСПОРТ

Tetiana Selezen

Керівниця відділу зовнішньоекономічних зв'язків Чернігівської ТПП, досвід консалтингу в сфері експорту понад 10 років.

Теми консультації:

1. Аналіз експортної готовності (спроможності) компанії.

2. Аналіз ринків для експорту та вибір пріоритетних для роботи.

3. Аналіз законодавчих вимог ЄС (тарифні та нетарифні бар‘єри, походження, вимоги безпеки, санітарні та фітосанітарні заходи, технічне регулювання, вимоги до маркування).

4. Вибір моделі виходу на ринок.

5. Пошук партнерів.

#4 — БРЕНДИНГ, ЦІННІСНА ПРОПОЗИЦІЯ

Ірина Михайлова

Маркетолог-практик, засновниця агенції Sales360. Спеціалізація — вивід нових продуктів на ринок, розробка маркетингових стратегій.

Теми консультації:

1. Аналіз продуктової лінійки на відповідність цілям бізнесу і потребам ринку. План дій.

2. Розробка ціннісної пропозиції для нового продукту/проєкту.

3. Краш-тест на унікальність продукту/проєкту.

4. "В пошуках блакитного океану". Перспективи масштабування. Потенціальні ніші для зростання. Лідерство — як стратегія.

5. Аудит наявної комунікаційної стратегії на відповідність стратегічним цілям (голос бренду, канали комунікації, ключові повідомлення).

#5 — Форс-мажорні обставини під час війни

Konstantyn Ivanov

Президент Чернігівської ТПП, 15 років досвіду консультування суб’єктів малого та середнього бізнесу з юридичних питань та підтвердження форс-мажорних обставин, питань ведення господарської та операційної діяльності.

Теми консультації:

1. Визначення змісту поняття форс-мажорних обставин відповідно до законодавства України.

2. Форми сертифікатів про підтвердження форс-мажорних обставин. Огляд відповідного Регламенту ТПП України.

3. Процедура розгляду заяви та порядок видачі Сертифіката про форс-мажорні обставини.

#6 — КОМУНІКАЦІЇ ТА РЕКЛАМА ONLINE

Kostiantyn Sherman

Засновник Маркетингової Агенції «Linx Agency». Має досвід роботи з бізнесом, ГО та благодійними організаціями.

Теми консультації:

1. Практичні поради з просування товарів та послуг Online (b2c та b2b напрямок).

2. Як правильно донести клієнтам цінність продукту, щоб його хотіли купити.

3. Дієві маркетингові інструменти саме для вашого бізнесу

4. Побудова воронки комунікації з клієнтом Online (воронка продажів).

#7 — УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

Ольга Добровольська

Консультантка з питань HR-систематизації, бізнес-тренерка.

Теми консультації:

1. Консультування керівників в питаннях підбору, адаптації, мотивації та залученості працівників;

2. Адаптація, оцінка та корпоративне навчання персоналу;

3. Розроблення та впровадження стандартів, положень, інструкцій, що регламентують кадрову політику підприємства та роботу з персоналом;

4. Розроблення стандартів обслуговування, чек-листів, пам'яток працівникам;

5. Оцінка рівня задоволеності працівників компанії;

6. Побудова відділу персоналу з «0»;

7. Побудова HR-бізнес-процесів компанії та їх автоматизація;

8. Навчання та менторство фахівців відділу персоналу

9. Розроблення організаційної схеми підприємства; оптимізація штату компанії.

Обрали тему?

Тоді реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/2VPSvQthSdLm4C8y5

У разі питань звертайтесь до представниці команди Північного хабу — Тетяни, ves@chamber.cn.ua,

тел. +38066-351-23-30.

ОРГАНІЗАТОР

Ініціатива «Стійкість ділової активності українського бізнесу» реалізується Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні IOM Ukraine в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

Виконавчий партнер компонента в рамках МЕРЕЖІ ЦІПБ – Чернігівська ТПП.