Школярі Михайло-Коцюбинської громади взяли участь у тренінгу з мінної безпеки, організованому командою громадської організації Агенція міських ініціатив / АМІ.

Дата: 25.01.2024 13:23

Виконавча директорка організації Тетяна Романова наголосила, що особливу увагу організація приділяє школярам. Це пов’язано з тим, що вони пізнають світ та можуть зайти на заміновану територію або підняти вибухонебезпечний предмет.

Мати навички мінної безпеки для дітей важливо з різних причин: збереження життя та здоров'я, сприяння взаємодії з навколишнім середовищем, попередження травм, розвиток відповідальності та самостійності, підвищення обізнаності.

Такі тренінги проходять у Чернігові, Городнянській, Семенівській, Сновській, Корюківській, Тупичівській, Михайло-Коцюбинській, Новгород-Сіверській, Ріпкинській громадах.

Проєкт "Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області" реалізується за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.

За інформацією Агенції міських ініціатив / АМІ