ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИКРИВАЧІВ

Дата: 19.01.2024 15:22

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ВИКРИВАЧІВ

щодо повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» в Михайло-Коцюбинській селищній раді Чернігівської області

1. Викривач самостійно визначає, яким чином здійснити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» (далі – повідомлення) в Михайло-Коцюбинській селищній раді.

2. Такі повідомлення можуть бути здійснені усно (на особистому прийомі Михайло-Коцюбинського селищного голови, його заступників чи секретаря селищної ради або уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції) або письмово (засобами поштового зв’язку, в тому числі електронною поштою).

3. Графік особистого прийому селищним  головою:

пн-чт 8:00-17:00

пт 8:00-16:00

перерва 12:00-13:00

Графік особистого прийому уповноваженою особою з питань запобігання корупції - керуючим справами (секретарем) виконавчого комітету селищної ради

пн-чт 8:00-17:00

пт 8:00-16:00

перерва 12:00-13:00

Поштова адреса для направлення письмових повідомлень:

15552, Чернігівська обл., Чернігівський р-н, смт Михайло-Коцюбинське, вул. Шевченка, буд. 50 з поміткою на конверті «Повідомлення про корупцію»;

Електронна адреса для прийому повідомлень  antukormk@gmail.com

4. Повідомлення також можуть бути подані через регулярні канали спеціально уповноваженим суб’єктам у сфері протидії корупції

- органам Національної поліції

- органам прокуратури

- Національне антикорупційне бюро (форми звернень)

-Національне агентство з питань запобігання корупції (форма повідомлення).

Крім того, діє Єдиний портал повідомлень викривачів

5. Повідомлення може бути подане анонімно або із зазначенням авторства. Повідомлення має містити фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень цього Закону, які можуть бути перевірені.

6. Процедури отримання та розгляду повідомлень у Михайло-Коцюбинській селищній раді до підключення до Єдиного порталу повідомлень викривачів регулюються Порядком [Порядок повідомлення.pdf]

7. Викривачі корупції мають права та гарантії захисту, з якими можна ознайомитися за методичними документами Національного агентства з питань запобігання корупції.

8. Повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень до Михайло-Коцюбинської селищної ради не надходило.