Про участь у форумі «Відновлення економіки на деокупованих територіях»

Дата: 18.01.2024 10:53

Чернігівська область залучена до участі у реалізації міжрегіонального проєкту «Відновлення економіки на звільнених територіях» (далі - Проєкт), який реалізується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Відповідно до плану реалізації заходів Проєкту 25 січня 2024 року відбудеться Міжрегіональний економічний форум «Відновлення економіки на деокупованих територіях» у м. Чернігів.

Мета проведення заходу - налагодження системної міжрегіональної кооперації між МСП 12-ти областей, проведення навчань та надання інформаційно-консультаційної підтримки, консолідація зусиль щодо обговорення й вирішення проблем бізнесу.

На форумі планується розглянути наступні питання: розробка державної та регіональних стратегій відновлення звільнених регіонів; економічне відновлення (виклики та проблеми бізнесу); інструменти економічної підтримки МСБ, розвитку інфраструктури підтримки бізнесу (проєкт програми додається).

З огляду на зазначене, просимо долучити до участі у форумі представників малого і середнього бізнесу. Реєстрація для участі обов’язкова за посиланнямhttp://surl.li/ovkvm.

Інформацію про учасників заходу (ПІБ, посада, телефон, e-mail) просимо надати до 16:00 години 21.01.2024 року на електронну адресу ekonom_invest@ukr.net або за телефоном  0639999290 Ірина

ПРОЄКТ ПРОГРАМИ

Міжрегіонального економічного форуму

«Відновлення економіки на деокупованих територіях»

Дата: 25 січня 2024 року

Місце проведення: м. Чернігів

Учасники: понад 100 учасників (представники МСБ, бізнес-об’єднань національного та регіонального рівнів, органів влади, міжнародних організацій та торгово-промислових палат, ділових медіа, громадських організацій тощо).

Організатори: ГО «Розвиток бізнес-сектору України», Чернігівська обласна військова адміністрація, Чернігівська торгово-промислова палата.

10:00-11:00 Реєстрація, вітальна кава

11:00-11:40 Привітання учасникам Форуму від Юлії Свириденко, Першого віцепрем'єр-міністра України — Міністра економіки України (уточнюється)

Вітальні слова організаторів Форуму

В’ячеслав Чаус голова Чернігівської обласної військової адміністрації

Представник місії USAID

Ольга Бородько, програмний директор програми UCBI4 USAID

Костянтин Іванов – президент Чернігіської торгово-промислової палати

Леся Круп’якбенефеціар проекту, керівник ГО «Розвиток бізнес-сектору України».

Демонстрація відео.

11:40-13:00 Розробка державної та регіональних стратегій відновлення звільнених регіонів.

Модератор: Марія Савка, національний бізнес-експерт, к.е.н., заступник генерального директора ТОВ «Карпатнафтохім»

Представник Міністерства економіки України, (уточнюється)

Тарас Висоцький – Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України (уточнюється)

Олександра Азархіна  Заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України (уточнюється)

Сергій Гривко Народний депутат України (уточнюється)

Костянтин Мегемперший заступник голови Чернігівської ОДА

Володимир Орлов – перший заступник голови Дніпропетровської ОВА

Тарас Савченко – перший заступник голови Сумської ОВА

Геннадій Чижиков – президент Торгово-промислової палати України

13:00-13:40 Обід

13:40-14:40 Економічне відновлення: виклики та проблеми бізнесу

Модератор: Юрій Тупікало, міжнародний сертифікований бізнес-експерт

Костянтин Іванов – Президент Чернігіської ТПП

Сергій Артемов,   генеральний директор ПрАТ «МЕНА ПАК»

Віталій ЖмуренкоПрезидент Дніпропетровської ТПП

Керівник MOVA.BEER, м. Дніпро

Костянтин Макаренко – Президент Сумської ТПП

Володимир Опришко, ФОП, ТМ OBEREG, м. Суми

Володимир ШаміловПрезидент Запорізької ТПП

Андрій Свищов, меблева компанія «АРТ-ДИЗАЙН», м. Краматорськ – м. Київ

14:40-15:00 Кава-перерва

15:00-16:00 Панельна дискусія «Інструменти економічної підтримки МСБ. Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу»

Модератор:

Максим Ануфрієв, Президент Донецької ТПП

Андрій Ремізов, директор Офісу з розвитку підприємництва та експорту

Інна Каутна, віце-президент Харківської ТПП

Марія Руденко, керівник Агенції регіонального розвитку Чернігівської області

Євген РОМАНЕНКО, радник з юридичних питань Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» – про актуальні можливості програми КЕУ для малого та середнього бізнесу

Катерина КРИВОШЕЙ, керівниця компоненту грантових програм для МСП Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH – про можливості програми GIZ для підприємців

Захар КАНЕВСЬКИЙ, менеджер з програмної діяльності АГРО - про можливості програми АГРО від USAID для підприємців.