Робочий візит до Ковпитського старостинського округу

Дата: 04.01.2024 13:33

М.Коцюбинський селищний голова Ніна ВОРОХ та начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Лідія ГАЄВСЬКА з робочим візитом відвідали Ковпитський старостинський округ.

Ознайомилися з роботою місцевих волонтерів. Голова громади вручила подяки за активну життєву позицію безкорисливу працю та вагомий внесок у розвиток волонтерського руху громади.

В Ковпитській гімназії обговорили питання покращення матеріально-технічної бази закладу за рахунок донорських коштів.

В заклад вже придбано та встановлено новий твердопаливний котел за кошти місцевого бюджету, 350 тис. грн.

Відновлено вікна спортзалу завдяки благодійникам, ЮНОПС (управління ООН з обслуговування проєктів).

Завдяки допомозі БФ АКТЕД, наразі тривають роботи по встановленню енергозберігаючих вікон та нових дверей у закладі. Дооблаштовується діюче укриття за рахунок коштів БФ "Турбота про дітей України" (Нідерланди).

Тісна співпраця Михайло-Коцюбинської селищної ради з благодійними фондами та громадськими організаціями дає позитивні результати.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису