Новорічні вітання аграрної компанії ІМК для закладів освіти громади

Дата: 29.12.2023 09:08

Представники Чернігівського кластеру ІМК доставили подарунки до навчальних закладів Михайло-Коцюбинської громади: Мньовська гімназія - телевізор, Дніпровська гімназія - принтер бфу, Ковпитська гімназія - телевізор, Андріївська гімназія - телевізор та принтер бфу, Шибиринівська гімназія - інтерактивна дошка, проектор, 2 ноутбуки, Льгівський ЗДО «Сонечко» - обігрівачі, Шибиринівський структурний підрозділ ЗДО «Перлинка» - ноутбук. Ця сучасна техніка допоможе удосконалити умови освітнього процесу й покращити організацію дозвілля для дітей у закладах освіти.

Михайло-Коцюбинська селищна рада висловлює щиру вдячність Генеральному директору «Чернігівська індустріальна молочна компанія» Івану Крючкову. Дуже приємно, що завжди поруч люди, які готові прийти на допомогу іншим. Дякуємо  Вам за розуміння, добро, підтримку і за частку душі, подаровану нашим вихованцям.