Дата: 26.12.2023 14:35

Виконавчий партнер Міжнародної Організації з Міграції (МОМ) в Чернігівській області ГО “ЦГТ “АХАЛАР" запрошує вас скористатися ресурсами і можливостями проекту “Збільшення потужності напрямку психічного здоровʼя та психосоціальної підтримки в Чернігові і регіоні”.

Протягом 4-х місяців педагоги, психологи, соціальні робітники та активні громадяни з вашого міста/громади зможуть безкоштовно долучитися до низки заходів з навчання та психологічної підтримки.

Нижче ми надаємо перелік 3-х найближчих можливостей. Згодом будуть ще анонси.

Будемо раді, якщо спільним зусиллями посилимо ваші громади у складні для країни часи.

З повагою, Координатор проекту по Чернігівській області Юрій Трохименко

*****

Навчання та психологічна підтримка громадам Чернігівщини

1. “Поговоримо про життя” - підтримуючі сесії з професіоналом для вирішення індивідуальних/професійних викликів сьогодення  (online)

• Початок: 8 січня
  • Заявки приймаються на постійній основі.
  • Для кого: педагоги, психологи, соціальні робітники та активні громадяни.
  • Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/3QSVggk

Ви отримаєте: дружню і теплу підтримку, індивідуальні рекомендації, поради, відчуття опори і прийняття.

Якщо з війною ваше життя повністю змінилося і ви відчуваєте постійний стрес, втому та виснаження, ніщо вас не радує, не знаете як і куди рухатися далі, то, можливо, спілкування з розумною і чуйною людиною, зможе вас підтримати?

Можливо її рекомендації, знання та ідеї у тому, як вирішити свої професіональні та особисті проблеми зможуть вам допомогти.

Протягом 4-х місяців ми зможемо запропонувати вам одну чи декілька (в залежності від кількості бажаючих) зустрічей з спеціалістами нашого центру.

Кожен з них має більш ніж 25-річний досвід реалізації навчальних проектів для молоді та дорослих, кожен працює як психолог, консультант з розвитку, допомагає у підвищенні стресостійкості. Тривалість зустрічі - 1 година.

*****

1. “Теплі зустрічі”. 12 двочасових занятть, які допоможуть вам стати більш стресостійкими (online)
  • Початок - 15 січня.
  • Заявки приймаються до 14 січня.
  • Для кого: педагоги, психологи, соціальні робітники та активні громадяни.
  • Реєструйтеся на безкоштовний заняття прямо зараз: https://bit.ly/3ve9ccn

Ви отримаєте: знання і навички для підтримки свого внутрішнього спокою, а також коло однодумців.

Зараз, як ніколи, ми повинні вміти дбати про себе, навчитися відновлювати ресурси. Тільки коли ми у балансі з’являється можливість допомагати іншим.

Ми навчимо вас базовим навичкам само піклування за 12 занять, які будуть проходити 2 рази на тиждень. Понеділок та середа о 19:00 годині.

Проводити навчання будуть, як фахівці Центру АХАЛАР, так і закордонні експерти з Польщі, Норвегії.

По закінченню ви отримаєте СЕРТИФІКАТ.

*****

1. 2-денний тренінг “Стресостійкість для молоді”. Соматичний підхід та арт-терапія.
  • Дати проведення: 27-28 січня.
  • Місце: Чернігів.
  • Заявки приймаються до 14 січня.
  • Реєструйтеся на безкоштовне навчання прямо зараз: http://surl.li/ngzqo

Ви отримаєте: Надихаюче та цікаве спілкування на “живому” тренінгу. Знання і навички як через тіло і арт-терапію допомогти молоді звільнитися від стресу та відновитися.

Молодь України - це одна з верств населення, яка потребує підтримки в тому, щоб знати як впоратися зі стресом. Тому ми хочемо навчити фахівців, працюючих з молоддю (14-35 років), методикам самодопомоги, використовуючи соматичний та арт-терапевтичний підхід.

Для цього запрошуємо вас подати заявку на участь у 2-денному тренінгу в Чернігові. Всі витрати на транспорт, проживання та харчування будуть відшкодовані Центром АХАЛАР.

• Одна з умов участі в навчанні полягає в тому, що після завершення ви проведете одно заняття для молоді по розробленій нами методиці. У подарунок, разом із знаннями, ви отримаєте набори фарб, пензлів та паперу.
  • Ще наша колега з Польщі проведе для вас підтримуючу зустріч, де ви зможете пропрацювати проблемні моменти, пов’язані з проведенням занять, задати свої питання.

По закінченню ви отримаєте СЕРТИФІКАТ. Працювати з вами будуть фахівці центру АХАЛАР та запрошені експерти.

P.S.: Всі, хто отримає сертифікат, зможуть на конкурсній основі претендувати на участь в 5-денному РЕТРИТІ У КАРПАТАХ на початку квітня. Усі витрати, пов’язані з вашою участю, будуть профінансовані Центром АХАЛАР за фінансової підтримки Міжнародної Організації з Міграції (МОМ).

Проект здійснюється ЦГТ АХАЛАР за підтримки Міжнародної Організації з Міграції (МОМ).