Михайло-Коцюбинська територіальна громада
Чернігівська область, Чернігівський район

ОБҐРУНТУВАННЯ

Дата: 15.12.2023 14:49
Кількість переглядів: 60

 

Михайло-Коцюбинська селищна рада

 

 ОБҐРУНТУВАННЯ

 

технічних та якісних характеристик закупівлі: Молоко коров’яче пастеризоване питне  3,2% жиру   фасоване   (ДК 021:2015:15510000-6 Молоко та вершки)  розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі закупівлі на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 р. № 1266, що вносить зміни до постанови КМУ від 11 жовтня 2016 року № 710«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами) .

     Найменування: Михайло-Коцюбинська селищна рада; місцезнаходження: : Україна, 15552, вул. Шевченка, 50, смт. Михайло-Коцюбинське, Чернігівського району Чернігівської області;  ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Код згідно з ЄДРПОУ: 04412509 ; органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої  статті 2 Закону.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Молоко коров’яче пастеризоване питне  3,2% жиру   фасоване  (ДК 021:2015:15510000-6 Молоко та вершки). 

             Розмір бюджетного призначення: відповідно до затвердженого кошторису Михайло-Коцюбинської селищної ради та прогнозованих витрат на закупівлю : молока коров’ячого пастеризованого  протягом 2024 року розмір бюджетного призначення визначено КПКВК 0111021, КПКВК 0111010   КЕКВ: 2230 – Продукти харчування.

         Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-P-2023-12-15-006014-b

       Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:      218 485,00 грн. ( двісті шіснадцять тис. вісімсот тридцять дев’ять гривень 00 коп.). Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізом загальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі на підставі затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері публічних закупівель, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020  № 275 (із змінами) та інформації що до цін на соціально значимі товари за даними ГУ Статистики в Чернігівській області.

       Закупівля здійснюється згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).

        Закупівля молока коров’ячого пастеризованого питного  3,2% жиру    здійснюється для організації харчування дітей у закладах освіти Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області.

         Обґрунтування технічних, якісних характеристик:

Технічні та якісні характеристики Товару, що закуповується, повинні відповідати  ДСТУ, технічним умовам та стандартам, за рецептурами та технологічними інструкціями, затвердженими в установленому порядку з дотриманням вимог санітарного законодавства України для молокопереробних підприємств, передбаченим законодавством України, діючими на період постачання Товару. Не дозволено вміст бактерій та патогенних мікроорганізмів. Кожна партія товару поставляється з документами, що підтверджують їх якість та безпеку (посвідчення / декларація виробника про якість, санітарно-гігієнічні висновки тощо) та містять відмітку про контроль вмісту токсичних елементів, мікотоксинів, антибіотиків, пестицидів і гормональних препаратів. радіонуклідів, які не перевищують допустимі рівні.

        Вимоги щодо якості предмета закупівлі:

Замовник самостійно визначає необхідні технічні характеристики предмета закупівлі з огляду на специфіку предмета закупівлі, керуючись принципами здійснення закупівель та з дотриманням законодавства.

Постачання товару та відповідна документація на товар, щодо предмета закупівлі, здійснюється відповідно до  Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» та  Закону України «Про безпечність та якість харчових продуктів».

 

Кожна партія товару поставляється  з документами, що підтверджують їх якість та безпеку (посвідчення / декларація виробника про якість, санітарно-гігієнічні висновки тощо) та  містять відмітку про контроль  допустимих рівнів вмісту токсичних елементів, мікотоксинів, пестицидів, радіонуклідів, антибіотиків та гормональних препаратів  та інших показників безпеки молока. 

Зовнішній вигляд та консистенція: однорідна рідина без осаду, пластівців білка та грудочок жиру.

Колір: білий, рівномірний за всією масою.

Смак і запах: чисті, без сторонніх, не притаманних свіжому молоку присмаків та запахів. Для пастеризованого молока — з легким присмаком пастеризації. Не допустимо зараженість молока  шкідливими грибками та бактеріями.

З кількістю цукрів не більше 10 грамів на 100 грамів.

На споживчій тарі повинно бути маркування/ етикетування державною мовою, що містить наступну інформацію: назву виробу; вид молока (пастеризоване, пряжене, стерилізоване, ультра пастеризоване) із зазначенням масової частки жиру; назву підприємства-виробника, його адресу і телефон; масу нетто одиниці пакування, г (кг) або об’єм, см3 (дм3); склад продукту; інформацію про харчову та енергетичну цінність продукту; термін придатності до споживання (термін реалізації) та умови зберігання; товарний знак (за наявності); позначення ДСТУ (ТУ).

Товар поставляється в споживчій (транспортній) тарі, що відповідає вимогам чинного законодавства та забезпечує цілісність товару, його товарний вигляд, а також якість та безпеку під час транспортування і зберігання.

Споживча тара: пакети об’ємом не більше 1 л

Молоко пастеризоване  пакують в паперові пакети з комбінованого матеріалу типу «Пюр-Пак», пакети з поліетиленової плівки з внутрішнім чорним покриттям, пляшки з полімерних матеріалів та інше спожиткове паковання вітчизняного виробництва згідно з чинними нормативними документами або закордонного виробництва, дозволені для контакту з харчовими продуктами центральним органом виконавчої влади з питань охорони здоров’я.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь