Учні школи с. Мньов Михайло-Коцюбинської громади дізналися, як поводитися у випадках виявлення небезпечних предметів.

Дата: 08.12.2023 10:16

Такі знання запобігають нещасним випадкам. Адже вибухонебезпечні предмети несуть загрозу не лише під час обстрілів. Вони можуть розірватися набагато пізніше: коли на нього наступить людина або наїде транспорт, коли з нього щось знімуть, коли його будуть розпилювати, кидати тощо.

Організувала тренінг команда громадської організації “Агенція міських ініціатив”.

“Навчання школярів правилам поведінки з вибухонебезпечними речовинами сприяє розвитку відповідальності. На тренінгах вони усвідомлюють, які можливі наслідки від неправильного поводження з вибухонебезпечними предметами, бо вибух може травмувати людину чи навіть призвести до смерті”, — підкреслює виконавча директорка ГО “АМІ” Тетяна Романова.

Такі тренінги як у 2023, так й у 2024 роках наша команда проводить у Чернігові, Городнянській, Семенівській, Сновській, Корюківській, Тупичівській, Михайло-Коцюбинській, Новгород-Сіверській та Ріпкинській громадах.

Проєкт "Безпека під час війни: навчання виживанню мешканців територіальних громад Чернігівської області" реалізується за підтримки Фонду “Партнерство за сильну Україну”, що фінансується урядами Великої Британії, Канади, США, Фінляндії, Швеції та Швейцарії.