«Безпечне повернення до навчання в Україні»: реалізоване та заплановане

Дата: 15.11.2023 08:44

Фінська міжнародна неурядова організація Finn Church Aid (FCA) вже давно співпрацює з Чернігівщиною.

Томі Ярвінен, виконавчий директор Finn Church Aid Fund, Патриція Марущак, виконавча директорка Finn Church Aid в Україні відвідали заклади освіти, які отримали допомогу від організації. По-перше, це тимчасовий навчальний простір на базі Михайло-Коцюбинського ліцею . Це сучасне приміщення для забезпечення доступу до якісної освіти. Приміщення на 6 класів з меблями, електронним обладнанням, системами кондиціонування повітря та опалення, туалетами та пандусом дозволяє одночасно забезпечувати навчання для 120 учнів та учениць «Українські діти повинні мати доступ до якісної освіти завжди, а вчителі – хороші умови для роботи. Ми в цьому допомагаємо разом з Європейським Союзом. Хай це буде тимчасово, а ліцей відбудують якнайшвидше», - говорить Патриція Марущак, виконавча директорка Finn Church Aid в Україні. Такий простір необхідний для громади, оскільки у ліцеї навчаються діти з навколишніх сіл. Крім того, всім учням буде комфортно знаходитись у приміщенні – завдяки проєктуванню забезпечено безбар’єрний доступ до освіти!

Також нещодавно Міністерство освіти і науки України підписало меморандум про співпрацю з FCA, у рамках якого буде проводитись робота з відновлення, створення безпечних й інклюзивних освітніх просторів, сприяння в оновленні змісту освіти та багато іншого!