Серпнева конференція педагогічних працівників Михайло-Коцюбинської ОТГ із запрошенням представників Гончарівської та Іванівської ОТГ

Дата: 04.09.2017 17:27

Традиційний захід освітян

Традиційно напередодні нового навчального року в педагогічних колективах нашої держави проводяться серпневі педагогічні конференції, завдання яких полягає в тому, щоб визначити пріоритетні напрямки роботи щодо реалізації державної політики в системі освіти, проаналізувати підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначити досягнення, позитивне в роботі педагогічних колективів, а разом із тим загострити увагу на помилках та упущеннях у роботі, намітити шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

На базі Михайло-Коцюбинської гімназії 30 серпня 2017 року проведено конференцію працівників освіти Гончарівської, Іванівської Та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад. В роботі зібрання брали участь Заліський А.А. ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної освіти імені К.Д. Ушинського, Завальний Микола Васильович голова Михайло-Коцюбинської ОТГ, Єрема Віктор Іванович заступник голови М.-Коцюбинської ОТГ, Ворох Ніна Володимирівна секретар Михайло-Коцюбинської ОТГ, Гарус Сергій Іванович голова Іванівської ОТГ, Бурнос Віктор Володимирович завідувач відділу дошкільної та початкової освіти ЧОІППО ім.. К.Д. Ушинського, Молочко Світлана Рашитівна методист відділу суспільно-гуманітарних дисциплін ЧОІППО ім.. К.Д. Ушинського.

Основна увага була спрямована на реформування освітньої галузі. Місія Нової школи – допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. В основі педагогіки партнерства – спілкування, взаємодія та співпраця між учителем, учнем та батьками. Учитель має бути другом, а родина – залучена до побудови освітньої траєкторії дитини.