29 вересня в малій залі Чернігівської районної ради відбувся захід обласної ради ветеранів, приурочений до Дня захисників і захисниць України, Дня ветерана та Міжнародного Дня людей похилого віку

Дата: 03.10.2023 15:17

Також розмова йшла і про 80-річчя визволення Чернігівщини від нацистів.

В заході взяли участь ветеранські активісти, ветерани Збройних сил України, учасники оборони Чернігова під час бойових дій в лютому-березні 2022 року.

Привітати причетних до свята та подякувати за багаторічну сумлінну працю на благоЧернігівського краю, України прийшли заступниця директора Департаменту соціального захисту населення Чернігівської ОДА Оксана Петренко, заступник голови Чернігівської районної ради Василь Леоненко, керівниця апарату Чернігівської РДА Тетяна Куриленко, начальник Чернігівського районного ТЦК та СП полковник Олександр Сапон.

Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять воїнів та мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Саме завдяки їм ми маємо можливість жити та працювати на своїй землі.

Перед початком заходу присутні гарними побажаннями, квітами та подарунком привітали з Днем народження голову Деснянської районної у м. Чернігові ветеранської організації Людмилу Главчеву.

За дорученням ради Організації ветеранів України голова Чернігівської обласної організації ветеранів України Анатолій Скуратович вручив ветерану МВС Василю Куліді та ветерану праці, голові Бобровицького відділення товариства «Чернігівське земляцтво у м. Києві» Андрію Пінчуку посвідчення та знак «Почесного ветерана України».

Почесні відзнаки Чернігівської ОДА отримали голова Новгород-Сіверської районної ветеранської організації Олександр Лисиця, ветеранський активіст, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС 1 категорії Дмитро Михайленко, а Чернігівської обласної ради - голова організації ветеранів Сосницької територіальної громади Корюківського району Надія Кузьменко, ветеранський активіст, учасник оборони Чернігова Сергій Шегеда, голова первинної ветеранської організації Левковицького старостинського округу Михайло-Коцюбинської ТГ Чернігівського району Ольга Кирильченко.

Серед нагороджених Департаментом соціального захисту населення Чернігівської ОДА, Чернігівською РДА і райрадою, обласною та районною ветеранськими організаціями ветеран Збройних сил України, генерал-майор Борис Сташко, голова первинної ветеранської організації Шестовицького старостинського округу Ольга Сірик, активістка Чернігівської районної організації ветеранів Віра Тищенко,учасники російсько-української війни, активісти Чернігівської районної організації ветеранів Дмитро Єршов і Фаік Іскандарян та інші.

Грамоти Чернігівського районного ТЦК та СП врученіучаснику бойових дій в АТО (2014-2015), оборони Чернігова в лютому-березні 2022 року Олександру Корюкіну та учаснику бойових дій в Афганістані, голові первинної ветеранської організації Хмільницького старостинського округу Новобілоуської ТГ Чернігівського району Сергію Мазковому.

Тепло присутні зустріли гостей заходу – делегацію товариства «Чернігівське земляцтвоу м.Києві» і його голову Віктора Ткаченка.

Під час заходу голова обласної ветеранської організації Анатолій Скуратович вручив Подяки обласної ради ветеранів активістам, які брали участь в підготовці та проведенні заходів з реалізації проєкту обласної ради ветеранів «Про безпеку ветерана, пенсіонера під час воєнного стану», що пройшли з квітня по липень поточного року.

Все були в захваті від виступу учасників художньої самодіяльності Михайло-Коцюбинської селищної ради, які подаровали учасникам заходу пісні про Україну, про рідний край.

Вели захід Тетяна Ільчук та Лідія Гаєвська.