Підприємці знову можуть реєструвати свій бізнес на Google-картах

Дата: 08.09.2023 11:18

Про це повідомив віцепрем’єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

У квітні 2022 року Google заблокував для України можливість користуватися Google business та додавати нові обʼєкти на карти через безпекові фактори, нагадав міністр. Українці не могли публікувати відгуки, ставити запитання та додавати інформацію про свій бізнес.

"Команда Мінцифри працювала спільно з Google, що дало змогу знову додавати нові об’єкти, залишати коментарі. Український бізнес має дієвий інструмент для просування та пошуку нових клієнтів", — повідомив Федоров.

Раніше стало відомо, що Google адаптував застосунок, що допомагає людям із порушеннями зору. Lookout, який використовують люди з порушеннями зору, тепер доступний і українською мовою.