Вшанували пам’ять загиблих захисників України

Дата: 29.08.2023 11:01

Це особливий день, коли ми згадуємо, віддаємо шану, розповідаємо про тих, хто віддав життя, щоб відстояти Україну, її державність, незалежність і соборність. Це нагода для всіх у суспільстві разом зосередитися на пам’яті, шані і вдячності. Сьогодні, наша держава переживає найбільше випробування в своїй історії – збройну боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. Ця війна принесла багато горя, ми вже маємо тисячі поранених і загиблих мужніх оборонців.

Захищаючи свою незалежність і територіальну цілісність у протистоянні російській агресії, воїни Збройних Сил України  та добровольці зруйнували міф про непереможність російської армії.

Кращі сини  і доньки нашої країни щодня віддають життя за мир та спокій на рідній землі. Наша громада  втратила на цій війні 18  своїх громадян. Ми платимо жахливу ціну за нашу свободу.

Вічна пам’ять усім, хто загинув за Україну. Ми схиляємо голови  вдячності перед тими, хто захищав нас та віддав своє життя, даючи нам можливість у цей час вчитися, працювати, розвиватися. Ми пам‘ятаємо усіх полеглих захисників і довіку будемо вдячні за їх героїзм, подвиг та відвагу.
Вічна пам'ять загиблим Героям!
Честь і слава  захисникам України!