Курилов Юрій Юрійович

Дата: 15.08.2023 09:14

Пекучий біль втрати стискає серце України, не даючи видихнути, адже щодня із гирла війни надходять моторошні звістки, які сповіщають про найстрашніше – загибель тих, хто мав жити і вести до розквіту свою Батьківщину.

Скорботну звістку із зони бойових дій отримала  територіальна громада – на полі бою загинув відважний і цілеспрямований воїн Юрій Юрійович Курилов.

Всього лиш 36 років було нашому Герою, який поклав життя на вівтар української свободи. Він мріяв про мир, про Перемогу і по розквіт Батьківщини, і ми не можемо його підвести…

«Найщиріші співчуття рідним та близьким, поділяємо ваш біль утрати та схиляємо голови в глибокій скорботі! Вічний спокій душі та слава захиснику, який віддав життя за незалежність України»