Відбулося проведення діалогових зустрічей

Дата: 04.08.2023 13:52

20 липня та 03 серпня в Михайло-Коцюбинській селищній раді в рамках реалізації проєкту «Лабораторії творчого діалогу в громадах», що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відбулося проведення діалогових зустрічей на тему «Поширення практик громадських ініціатив для спільної Перемоги та розвитку Михайло-Коцюбинської громади". У заходах взяли участь координатор проєкту Володимир Онищук та запрошена гостя керівниця ГО "Агенція міських ініціатив" Тетяна Романова. Під час зустрічі молодь громади разом із представниками органів влади та активістами обговорювали нагальні проблеми та шляхи їх подолання. Першим результатом діалогу стало прийняття рішення про створення у громаді молодіжної громадської організації.