Михайло-Коцюбинська громада взяла участь у тренінгу

Дата: 08.08.2023 09:30

4-6 серпня представники органу місцевого самоврядування, громадської організації та  поліції від Михайло-Коцюбинської громади взяли участь у тренінгу за темою "Залучення громадськості та служб екстреного реагування до відновлення та розвитку постраждалих громад Чернігівської області на основі підходу Community Policing та добровільного пожежного руху", де здобули відповідні теоретичні та практичні навички. Обговорили нові підходи взаємодії між громадою та поліцією на засадах партнерства та їх використання у військовий час. Ознайомилися з прикладами «кращих практик» у цій сфері та досвідом успішних безпекових практик в громадах/хабах, використали на практиці знання щодо спільної діяльності, орієнтованої на потреби громади у безпеці, побудови партнерських відносин з службами екстреного реагування(поліцією, пожежниками) через діалог, використовуючи діалогові платформи та Робочі групи з безпеки та відновлення у громадах.

Захід було організовано Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNDP