Михайло-Коцюбинська громада отримала генератори

Дата: 03.08.2023 09:15

Одним з важливих питань сьогодення є створення системи забезпечення аварійного енергопостачання важливих об’єктів інфраструктури, а саме  накопичення потужностей бензинових та дизельних генераторів. В цьому напрямку вже зроблено чимало за рахунок залучення допомоги від державних організацій та інших неурядових організацій, в тому числі і міжнародних.

02 серпня 2023 року  від Благодійної організації «Благодійний фонд «Країна наших мрій» в особі президента Сергія Чмута за сприяння Чернігівської обласної ради Михайло-Коцюбинська селищна рада отримала  генератори, які передані на старостинські округи для медзакладів. Поставка генераторів – це спільний проєкт зазначеної благодійної організації та партнерів зі Сполучених Штатів Америки, а саме Українського конгресового комітету Америки. Надаючи допомогу та підтримку медзакладам, благодійники роблять значний внесок у зміцнення можливостей галузі, ефективність її роботи та, як наслідок - у порятунок життя і здоров’я людей. Сьогодні, коли в країні йде повномасштабна війна, об'єднання зусиль, здійснення добрих, корисних справ є вкрай важливим та цінним для нашого суспільства!

Цінуємо Ваше дружнє плече підтримки, дякуємо за допомогу, розуміння та Ваші щирі серця!

Дякуємо Вам за проявлене милосердя і чуйне ставлення до людей які потребують допомоги!

Бажаємо благополуччя, процвітання і успіхів!