Відбулось засідання 27 сесії 8 скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради

Дата: 28.07.2023 16:16

28 липня  2023 року, у приміщенні селищної ради під головуванням  селищного голови Ніни Ворох відбулося  засідання двадцять сьомої сесії  восьмого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради.  Перед початком засідання було вручено грамоти та подяки медичним працівникам Михайло-Коцюбинської територіальної громади  з нагоди Дня медичного працівника. Депутати розглянули 126 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення.Зокрема, було прийнято рішення щодо виділення коштів Військовій  частині 2253 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України, які знаходяться на території  Михайло-Коцюбинської селищної територіальної громади, в сумі 500000,00 грн.; депутати заслухали звіт про виконання бюджету  селищної територіальної громади за I півріччя 2023 року;  затверджено виділення коштів на укриття та  організацію харчування дітей в закладах освіти громади в рамках підготовки до навчального року. Депутати одноголосно проголосували про зміну типу та найменування Пакульського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівської області в Пакульську гімназію Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області та про зміну типу та найменування Комунальний заклад Шибиринівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області в Шибиринівську гімназію Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області та ряд земельних питань.  Згідно регламенту всі рішення сесії будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади.