З Днем медичного працівника !

Дата: 27.07.2023 08:00

Відтепер в Україні День медичного працівника щороку відзначатимуть 27 липня. Відповідний Указ підписав Президент України Володимир Зеленський.

Його відзначають не тільки лікарі і медсестри, але й усі ті, хто має відношення до порятунку людського життя. Прийміть щирі вітання та сердечну подяку за вашу благородну працю, високу професійність, моральність та лікарську честь. Зараз, у період повномасштабної війни з росією, ми як ніколи усвідомлюємо важливість вашої роботи. Сьогодні, ризикуючи власним здоров’ям, ви продовжуєте залишатися на передовій та рятувати життя наших жителів та захисників. Низький уклін та слова подяки вам за ваші добрі серця та золоті руки, високий професіоналізм та щоденну виснажливу працю. Щиро зичу вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі. Нехай добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею. Нехай Господь рясно благословить кожен день вашого життя!

З повагою, селищний голова                                                             Ніна Ворох