Оформлення статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

Дата: 13.07.2023 08:35

Для отримання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, має бути  висновок оцінки потреб сім’ї (особи), який видає Центр надання соціальних послуг. Реєстрація для отримання висновоку оцінки потреб сім’ї (особи) відбувається за попереднім записом в телефонному режимі: (0462)611-859.

Прийом громадян буде відбуватися у приміщенні Центру надання соціальних послуг (смт. Михайло-Коцюбинське, буд.3 (приміщення амбулаторії, перший поверх)) щотижня у четвер та п’ятницю, з 9:00 до 15:00 (перерва з 12:00 до 13:00), згідно попереднього телефонного запису.