Від ідеї до реалізації: відкриття Простору соціальної адаптації в Михайло-Коцюбинській громаді

Дата: 28.06.2023 16:08

27 червня 2023 року відбулося урочисте відкриття Простору соціальної адаптації у Центрі надання соціальних послуг Михайло-Коцюбинської селищної ради за сприяння ПРООН та фінансової підтримки Уряду Канади. Привітали громаду з такою визначною подією Наталія Осипенко, спеціалістка з фіскальної децентралізації Програми розвитку ООН, селищний голова Михайло-Коцюбинської територіальної громади Ніна Ворох та директорка Чернігівського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Кот.

Лариса Загрива, директорка Центру надання соціальних послуг, запросила усіх охочих відвідати новостворений Університет третього віку та ознайомила з напрямками його діяльності. В урочистій атмосфері дванадцятьом отримувачам послуги соціальної адаптації було вручено символічні студентські квитки. З посмішками на обличчі, сльозами на очах проходило перше офіційне заняття, доречним завершенням якого стало висаджування ялівцю, як символу вічного життя, міцності та стійкості.

Команда Центру надання соціальних послуг щиро вдячна всім, хто долучився до втілення в життя даного проєкту: партнерам, Михайло-Коцюбинській селищній раді, яка профінансувала ремонтні роботи в приміщенні, експертам Ліги соціальних працівників України. Адже це ще одна можливість якісно надавати соціальні послуги в соціально-орієнтованій громаді.