День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни

Дата: 22.06.2023 08:44

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло у життя нашого народу. У цей скорботний день розпочалася німецько-радянська війна, у ході якої територія сучасної України стала ареною кривавих битв періоду Другої світової війни. Ця жорстока війна залишила після себе катастрофічні наслідки, розгромлені міста та села, покалічені долі, обірвала життя мільйонів людей, не оминула жодної української родини. Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам’ять про воїнів, які вигнали ворога з нашої землі та здобули перемогу. Ми вшановуємо фронтовиків, трудівників тилу, вдів і дітей війни, усіх тих, хто день за днем наближав Велику Перемогу. У цей день схиляємо низько голови перед усіма нашими Героями, які полягли у Другій світовій війні. Також щодня вшановуємо пам’ять нових Героїв, які зараз протистоять звірствам росії в Україні. Наші предки – незламні, ми – нездоланні! Переможемо!

Вічна пам’ять Героям!