ВАУЧЕРНА ПРОГРАМА Товариства Червоного Хреста України

Дата: 20.06.2023 11:07

ВАУЧЕРНА ПРОГРАМА

Товариства Червоного Хреста України

У рамках проекту PASS «Надання доступу до базових гуманітарних послуг та підтримка стійких рішень у сфері охорони здоров’я», за підтримки Австрійського Червоного Хреста реалізується програма надання ваучерів для придбання продуктів харчування та речей першої необхідності в мережі супермаркетів «Сільпо» для осіб, які мають пошкоджене житло ( від 50% пошкоджень та вище), яке зареєстроване в Михайло-Коцюбинської громаді

(Михайло-Коцюбинське, Андріївка, Ведильці, Малійки, Дніпровське, Загатка, Повідов, Прохорів, Старик, Шмаївка, Жукотки, Гірманка, Левоньки, Кархівка, Леньків Круг, Ковпита, Жидиничі, Шульгівка,  Ревунів Круг,  Левковичі, Зайці, Кругле, Льгів, Льгівка, Мньов, Глядин, Пустинки, Храпате, Центральне, Пакуль, Завод, Линея, Папірня, Пильня, Рудня, Семенягівка, Пльохів, Бірки, Скугарі, Шибиринівка, Антоновичи, Москалі) .

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ

Ваучерна програма розрахована на щомісячну підтримку комплектом на 2200 грн на одну родину. Період підтримки: 3 місяці. Видача одноразова за 3 місяці (6600 грн).

Призначена особам які мають пошкоджене житло в Михайло-Коцюбинській громаді ( від 50% пошкоджень та вище)

( отримати може тільки власник особисто).

Дотримання критеріїв вразливості забезпечує надання підтримки найбільш потребуючим верствам населення.

ОРИГІНАЛИ ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ НЕОБХІДНІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ

• Паспорт (обов’язково).

• Картка фізичної особи-платника податків (обов’язково).

• Акт про засвідчення пошкоджень майна( пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій) .

• Свідоцтво про право власності на майно

* для пришвидшення процесу оформлення прохання мати при собі копії документів

ЕТАПИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ

1. Програма буде реалізована у м. Чернігові.

2. Запис потенційних отримувачів допомоги проводиться

виключно за попередньою реєстрацією

за вказаними телефонними номерами:

+38 095 315 01 02 (Vodafone) (Понеділок — П’ятниця з 10.00 до 16.00)

+38 067 460 95 07 (Київстар)   (Понеділок — П’ятниця з 10.00 до 16.00)

3. Видача комплектів ваучерів при підтвердженні категорій вразливості до 30 червня 2023 року.

За інформацією Червоного хреста Укоаїни