З Днем фермера

Дата: 19.06.2023 08:35

Шановні фермери!

19 червня вся країна відзначає – День фермера. Для кожного з нас праця фермера є важливою, адже це достаток на столі, родині, країні, а в умовах війни − це віра кожного в завтрашній день. Цьогоріч ваша праця є особливо важливою й одночасно важкою, як ніколи. Поки наші доблесні воїни продовжують боронити нас від ворога на фронті, ви, не втрачаючи оптимізму, продовжуєте професійно робити справу, від якої сьогодні залежить продовольча безпека не тільки громади, а й країни в цілому. Ви надаєте матеріальну, фінансову, технічну допомогу для наших Збройних Сил України. Ви робите це попри всі нетипові труднощі, з якими ви стикнулись під час війни. Велика подяка вам за любов до землі, терпіння і витримку. Нехай ваша нива щедро колоситься, здоров’я міцніє, а трудові успіхи примножуються. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі.

З повагою, селищний голова Ніна Ворох