Відбулася двадцять п’ята (позачергова) сесія 8 скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради

Дата: 16.06.2023 14:57

16 червня 2023 року під головуванням  селищного голови Ніни Ворох із застосуванням режиму відеоконференції відбулось пленарне засідання двадцять п’ятої  (позачергової) сесії 8 скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради. На розгляд пленарного засідання було винесено п’ять  питань порядку денного. Депутати одноголосно проголосували про продовження терміну дії рішення селищної ради щодо встановлення місцевих податків та зборів на території Михайло-Коцюбинської селищної територіальної громади Чернігівського району Чернігівської області на 2024 рік та проголосували за направлення звернення до КМУ та комітетів ВРУ щодо наслідків внесення змін до Податкового кодексу України та збалансування місцевих бюджетів. Перед сесією відбулося спільне засідання постійних комісій селищної ради із застосуванням режиму відео конференції.