Щодо навчань членів МПО та ДПО

Дата: 31.05.2023 09:07

З метою організації підготовки, перепідготовки та підвищенн аліфікації працівників пожежно-рятувальних підрозділів для забезпеченн= цевої та добровільної пожежної охорони, наказами МВС України ві березня 2023 року № 183 та № 184 затверджені відповідні Порядки •даються).
Враховуюче зазначене, Головне управління просить Вас дати відповідн учення щодо визначення осіб з числа членів місцевої та добровільно жежної охорони на відповідній території, яким необхідно пройти підготовку також розміщення на офіційних сайтах територіальних громад Прави- ийому до навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС України у Чернігівські пасті (додаються).
Контактна особа, відповідальна за прийом осіб до навчального пункт 3 СП ГУ ДСНС України у Чернігівській області та проведення підготовки енів МПО та ДПО: начальник навчального пункту АРЗ СП ГУ ДСНС раїни у Чернігівській області підполковник служби цивільного захист -ЧАР Олександр Леонідович (моб. тел.: +380988429634).

Порядок_підготовки_ДПО_(Наказ_МВС_від_13.03.23_№_184) (1).PDF

Порядок_підготовки_МПО_(Наказ_МВС_від_13.03.23_№_183) (1).PDF