Відбулось чергове засідання комісії з питань найменування(перейменування) вулиць

Дата: 30.05.2023 15:17

30 травня 2023 року в Михайло-Коцюбинській селищній раді відбулось чергове засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків Михайло-Коцюбинської територіальної громади. Голова комісії Марина Галько ознайомила з планом та основними завданнями роботи комісії. Представник Українського інституту національної пам’яті Сергій Бутко змістовно поінформував присутніх про необхідність перейменування вулиць населених пунктів Михайло-Коцюбинської громади відповідно до державної політики очищення публічного простору від символів імперськості та комуністичного тоталітарного режиму. Члени комісії рекомендували назви вулиць, які підлягають перейменуванню та будуть винесені на обговорення громадськості.  На черговому засіданні виконавчого комітету селищної ради буде розглянуте  проєкт рішення Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків в населених пунктах Михайло-Коцюбинської територіальної громади. Після прийняття рішення виконавчого комітету пройдуть громадські обговорення по перейменування вулиць та провулків.