Проведено ремонт дороги

Дата: 23.05.2023 14:16

Михайло-Коцюбинська селищна рада звертається зі словами подяки до керівництва компанії «Автострада» за вагому благодійну допомогу у вирішенні однієї з найболючіших проблем нашого селища – проведенні ремонту дороги. Вже проведено ремонт покриття на вулиці Шевченка та Володимира Брешинського. Покращення стану доріг забезпечить безпечне пересування автомобільному транспорту, шкільному автобусу та екстреним службам. Активні роботи по ремонту доріг  ще тривають. Окрема подяка рядовим працівникам, які під палаючим  сонцем виконують цю нелегку роботу. Бажаємо успіхів у Вашій нелегкій роботі, подальшого процвітання Україні та благополуччя її громадянам! Все буде Україна!!!!