17 травня 2023 року в Михайло-Коцюбинській селищній раді відбулася перша зустріч в рамках  проєкту Лабораторії творчого діалогу в громадах, що реалізується Спілкою «Громадські ініціативи України» за підтримки ULEAD з Європою.

Дата: 19.05.2023 08:46

Спікер зустрічі Володимир Онищук (регіональний координатор проєкту «Лабораторії творчого діалогу» у Чернігівській області). Тема діалогу «Створення молодіжного хабу». Під час зустрічі шкільна та студентська молодь громади разом із представниками органів влади, працівниками шкільної сфери обговорили питання створення молодіжного простору, ідеї для підвищення активності молодіжної ради та висловили свої особисті думки з вирішення загалом проблеми дозвілля та відпочинку молоді. Місцева влада врахує думки під час облаштування простору в будинку культури   (в рамках вже діючого проєкту), який зможуть використовувати молоді люди. Спеціалісти селищної ради проведуть дослідження потреб молоді громади.Проєкт реалізується в рамках програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією для підтримки України на її шляху до зміцнення місцевого самоврядування. U-LEAD сприяє прозорому, підзвітному та багаторівневому управлінню в Україні, яке відповідає на потреби громадян, та розширює можливості громад.