День довкілля

Дата: 21.04.2023 16:05

20 квітня 2023 року в Михайло-Коцюбинській громаді відбувся день довкілля мета якого - підвищення рівня свідомості українців в екологічних та природоохоронних питаннях. Працівники апарату селищної ради та структурних підрозділів, старостинських округів та учнівська молодь громади взяли участь у прибиранні територій закладів, доріг, зупинок автотранспорту, стадіонів, кладовищ, пам`яток культурної спадщини, місць загального користування тощо.День довкілля – це нагода кожному продемонструвати громадянську позицію, небайдужість до стану навколишнього середовища, зрештою, повагу та любов до рідного краю!Пам’ятаймо: це наша земля, нам тут жити, тож маємо дбати про чистоту довкілля та зберегти його для нащадків.