20 квітня – День вдячності волонтерам

Дата: 20.04.2023 10:36

Щороку 20 квітня людство висловлює вдячність людям доброї волі, які знайшли у собі сили робити добрі справи, не чекаючи подяки чи винагороди.Волонтерський рух виник у Франції у 1920 році, коли молодь організувала добровільне відновлення зруйнованих під час Першої світової ферм. Волонтерством одразу зацікавились інші країни, а вже у 1990-х роках воно дійшло до України. Зараз волонтери активно допомагають українській армії. Метою Дня вдячності волонтерам є привернення уваги суспільства до волонтерської діяльності, подяка волонтерам за їх відважність, доброту, безкорисливість та щиру допомогу армії, людям, які опинились в скрутному положенні, дітям, тваринам.В Україні під час війни волонтерський рух продемонстрував усьому світові потужну силу, що здатна об’єднувати, організовувати, допомагати та вирішувати надскладні завдання та протистояти викликам найважчих часів української держави. Волонтерських дух охопив значну частину населення, навіть, малі діти, долучилися до волонтеської діяльності.