Проведення робочої зустрічі

Дата: 18.04.2023 14:53

Останнім часом, враховуючи виклики ринку праці щодо зайнятості населення в умовах воєнного стану, Уряд осучаснив низку активних програм та запровадження економічних стимулів для бізнесу з метою працевлаштування безробітних, сприяння збільшенню зайнятості та зменшенню безробіття. Саме з метою відпрацювання спільних дій в напрямку розгортання цих Програм в Михайло-Коцюбинській селищній раді відбулася робоча зустріч з представниками Чернігівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості. Під час розмови начальник управління реалізації політики зайнятості Чернігівського обласного центру зайнятості Максим Торжевський, виконуюча обов’язки директора Чернігівської філії Чернігівського обласного центру зайнятості Світлана Серб та консультант роботодавця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями Чернігівської філії Чернігівського ОЦЗ Людмила Нікольська поінформували присутніх про фінансові механізми підтримки бізнесу шляхом отримання роботодавцями компенсації за працевлаштування безробітних громадян, про умови отримання ваучеру на навчання, що сприятиме адаптації людей на ринку праці, про надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу тощо.

Метою заходу стала думка про необхідність поєднання зусиль органів місцевого самоврядування і державної служби зайнятості в напрямку здійснення заходів щодо працевлаштування мешканців громади, у тому числі на нові робочі місця.