Презентація міні-ініціатив для грантової підтримки

Дата: 09.03.2023 11:45

Напрацювання по п’яти міні-ініціативам презентовано 8 березня в Михайло-Коцюбинській громаді для оцінювання членам Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості, яка була створена в рамках реалізації Програми ООН із відновлення та розбудови миру. Про місію та завдання Робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості розповіли спеціалісти Програми ООН із відновлення та розбудови миру Наталія Красківська та Жанна Чмут. Відповідно до методичних рекомендацій до складу такої групи входять представники влади, комунальних установ та закладів, громадських організацій, молодіжної ради провайдери безпекових послуг. Члени робочої групи заслухали звіти дільничних інспекторів Чернігівського відділу поліції у Чернігівській області. Задля реалізації актуальних проєктів та їх фінансової підтримки міжнародними донорами в ході засідання робочої групи запрошені автори міні-ініціатив презентували свої ідеї-напрацювання, а саме: «Кімната безпеки в укритті»,«Простір необмежених можливостей для дітей вразливих категорій», « Будь помітним на дорозі»,  «Острів безпеки» та «Розвиток молодіжного простору від ідеї до реалізації» та «Створення поліцейської станції в Пакульському старостинському окрузі». Результати оцінювання міні-ініціатив членами робочої групи будуть враховані донорами при відборі для фінансування.

Сюрпризом на заході стало привітання до 8 березня від працівників ЗДО  «Пролісок».