Триває інформаційна кампанія комплектування добровольчих бригад «Гвардії наступу»

Дата: 02.03.2023 13:37

Для посилення українських сил оборони саме у наступальних діях зі звільнення усіх окупованих територій високовмотивованими воїнами держава розпочала національну кампанію з рекрутингу.

01 березня 2023 року в Михайло-Коцюбинській селищній раді відбулася зустріч з представниками Чернігівської районної військової адміністрації, Національної поліції, Державної прикордонної служби. Під час зустрічі проводилася агітаційна робота серед цільових груп громадян для забезпечення комплектування добровольчих бригад «Гвардії наступу». Загалом триває запис до 8 бригад з добровольців.  Національна гвардія України запрошує у «Буревій», «Червону калину»«Кара-Даг», «Рубіж»«Спартан» та легендарний «Азов». У Державній прикордонній службі України добровольців чекають у бригаді «Сталевий кордон». У Національній поліції України – у штурмовій бригаді «Лють». Головне завдання цих військових формувань – визволяти українські землі й вибити ворога з наших територій. Особливістю процесу формування є те, що добровольці можуть самостійно вибирати в якій бригаді хочуть служити. Усі, хто прагне якомога швидше вигнати російських загарбників з української землі, можуть стати частиною нових підрозділів.