Програма USAID АГРО запрошує подавати заявки на одержання субгранту для покращення доступу ММСП до сучасних каналів збуту

Дата: 01.03.2023 12:23

🌻Мета - покращити доступ мікро-, малих та середніх агропідприємств (ММСП) – виробників сільськогосподарської продукції до сучасних каналів збуту, розширити ринки збуту та збільшити об’єми продажів.
💰До 2 000 000 грн через субгрант українським недержавним організаціям, бізнес- асоціаціям та приватним підприємствам.
⏰Дедлайни:
На адресу agro.subawards@chemonics.com, вказавши в темі листа назву ЗПЗ № 50, необхідно
✅ До 14 березня 2023 р. - підтвердити свою участь у передзаявочному онлайн-семінарі, який АГРО проведе 15 березня 2023 р. з 14.00 до 16.00 години за київським часом.
✅Не пізніше 18:00 за місцевим часом 29 березня 2023 р. – подавати заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи).
✍️ Деталі: https://bit.ly/3Z8OXqw