Поліпшення громадської безпеки та соціальної згуртованості через ініціативи від громадськості

Дата: 22.02.2023 14:55

У 2023 році Програма розвитку ООН із відновлення та розбудови миру впроваджує на території Чернігівської області один із компонентів своєї діяльності: Громадська безпека та соціальна згуртованість, в рамках якої планується підтримка реалізації міні ініціатив на Робочих групах з громадської безпеки та соціальної згуртованості.

Міні-ініціативи на конкурс можуть подаватися ініціативними групами та громадськими організаціями на суму до 3 тис. доларів. Проєкт, який набере найбільшу кількість голосів за результатами голосування, буде підтриманий Програмою ООН.

На засіданні Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості Михайло-Коцюбинської селищної ради, проведення якого планується  07 березня 2023 року о 15.00 годині в залі засідань, буде розглянуто питання «Про розгляд та затвердження міні-ініціатив у 2023 році»,  де автори ідей будуть презентувати свої міні-ініціативи  по напрямках громадська безпека та соціальна згуртованість.

Заповнену форму Заявки учасника конкурсу міні-ініціатив /міні-проектів (разом з формою бюджету) просимо заздалегідь надіслати на електронну адресу ekonom_invest@ukr.net з темою «На конкурс».

Аплікаційну форму та бюджет можна завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1lEAlPLthoPbXVpcrNv0jl5ZgAfMSsLj6?usp=sharing

В разі виникнення запитань звертайтесь (0462) 91-68-23 Ірина.

Запрошуємо громадські, благодійні організації та ініціативні  групи взяти участь у конкурсі міні-ініціатив!