Стажери до програми стажування в дослідницькій службі Верховної Ради України

Дата: 21.02.2023 14:00

⏰Дедлайн: 27.02.23
🌻ГО «Інтерньюз-Україна» запрошує взяти участь у спеціальній програмі стажування в Дослідницькій службі Верховної Ради України в межах проєкту «РАДА: наступне покоління», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
🌻МЕТА: надання інформаційно-аналітичної підтримки Верховній Раді України шляхом підготовки продуктів Дослідницької служби за безпосередньої співпраці з працівниками служби. Формування кадрового/експертного потенціалу служби.
🌻Тривалість стажування:  березень-вересень 2023р.
🌻Формат: стажування у офлайн форматі (години залучення будуть окремо обговорюватись з керівниками стажування).
💰 Відібраним учасникам гарантується стипендія у розмірі мінімальної заробітної плати.
✍️ Деталі: https://www.prostir.ua/?grants=stazhery-do-prohramy-stazhuvannya-v-doslidnytskij-sluzhbi-verhovnoji-rady-ukrajiny