Відбулося підсумкове засідання робочої групи

Дата: 20.01.2023 15:34

20 січня 2023 року відбулося шосте (підсумкове) засідання робочої групи з актуалізації стратегії розвитку Михайло-Коцюбинської громади в умовах повоєнного відновлення та впровадження механізму моніторингу і оцінки за участі селищного голови Ніни Ворох, керівника проєкту Програми ПРООН з відновлення та розбудови миру Олени Нижник,  експерта програми ПРООН  Григорія Перерви та членів робочої групи. Експертом ПРООН Григорієм Перервою було презентовано результати роботи над оновленням Стратегії розвитку громади. Олена Нижник, керівник даного проєкту, презентувала учасникам робочої групи систему моніторингу  і оцінку  Стратегії розвитку громади та наголосила, що прийняття оновленої Стратегії – це перший крок. Наступним і найважливішим кроком для громади буде втілення в життя даного документу. А також проведення моніторингу і оцінки по реалізації оперативних цілей та завдань Стратегії.

Учасники засідання ухвалили рішення щодо винесення на затвердження чергової сесії селищної ради проєкту Стратегії розвитку Михайло-Коцюбинської ТГ на період до 2027 року.