В Михайло-Коцюбинській громаді стартував творчий проєкт «Запрошуємо на гостину»

Дата: 19.01.2023 15:24

Мета проєкту: культурний розвиток мешканців громади, підтримка творчих та креативних жінок, популяризація українських традицій та звичаїв. Організація зустрічей з цікавими людьми рідного краю.Завдання проєкту: викликати інтерес до тієї чи іншої справи, якою займається жінка, підняти роль жінки у суспільстві на вищий щабель, організація творчих осередків, медіаграмотність, підтримка психічного здоров’я жінки.Перший проєктний захід «Поетична душа жінки». У творчій вітальні побули на гостині кавалер ордена княгині Ольги, поетеса, громадський діяч, авторка відомої пісні «Козачка» Надія Галковська та поетеса нашого краю, учасниця художньої самодіяльності Андріївського сільського клубу Тетяна Моргун.

Наш АРТ простір – це простір керований митцями.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму М-Коцюбинської селищної ради