ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі великовантажні мототранспортні засоби (трактор з лопатою-відвалом) , розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 09.12.2022 11:25

Михайло-Коцюбинська селищна рада

Чернігівського району Чернігівської області

ОБҐРУНТУВАННЯ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування: Михайло-Коцюбинська селищна рада; місцезнаходження: : Україна, 15552, вул.Шевченка, 50, смт. Михайло-Коцюбинське, Чернігівського району Чернігівської області;  ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Код згідно з ЄДРПОУ: 04412509; органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої  статті 2 Закону.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): 34140000-0 - великовантажні мототранспортні засоби (трактор з лопатою-валом)» за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» (код номенклатурної позиції 34144000-8 Мототранспортні засоби спеціального призначення).

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: UA-2022-12-05-017015-a

Розмір бюджетного призначення:  Розмір бюджетного призначення визначено КПКВК 0116030; КЕКВ 3110 - Придбання обладнання і предметів довгострокового користування.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 1 110 000,00 грн.

Закупівля трактора з певними технічними і якісними характеристиками обґрунтована наявними потребами Замовника для якісного надання послуг по утриманню територій Михайло-Коцюбинської громади  в зимовий період( очищення вулиць від снігових заметів) з урахуванням великої географічної протяжності громади, помірні експлуатаційні витрати, що досить важливо при наявному фінансуванні, а також надійність, технологічність, високий рівень безпеки та з урахуванням виділених коштів. Тому для дотримання принципів Закону, а саме максимальної економії та ефективності, замовником було прийнято рішення  провести закупівлю транспортного засобу (трактор з лопатою- відвалом) з певними технічними і якісними характеристиками.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг методом порівняння ринкових цін відповідно до примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, яка затверджена наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України 18.02.2020 № 275.

Обґрунтування технічних, якісних характеристик.

Характеристики трактора

• Гарантійний термін, міс.: не менше 24 міс.
  • Кабіна: з кабіною
  • Привід: 4x4 (4WD повний привід)
  • Рульове управління: з гідропідсилювачем
  • Кількість циліндрів, шт .: 4
  • Тип двигуна: дизельний
  • Потужність двигуна, кВт: від 59
  • Потужність двигуна, к.с.: від 80
  • Охолодження: рідинне, закрите, з примусовою циркуляцією охолоджувальної рідини
  • Робочий об’єм, см3:  не менше 3192
  • Об’єм паливного бака, л: не менше 75
  • Передача з двигуна на КПП: пряма, через муфту зчеплення
  • Муфта зчеплення: суха дводискова
  • Кількість передач вперед/назад: 12 + 12
  • Реверсивна коробка: є
  • Блокування диференціала: є
  • Гальмівна система: Дискові гальма в масляній ванні
  • Вантажопідйомність навісного механізму, кг  не менше 1800
  • Комплектація:
    • Кабіна з опаленням і оглядом 360 °
    • Панель приладів електронна з набором всіх необхідних вказівників і індикаторів

Основні характеристики

• ширина лопати —не менше 2 м;
  • висота лопати — не менше 0,8 м;
  • товщина металу лопати — не менше 4 мм;
  • механічний поворот на три сторони (праворуч, ліво, центр);
  • кут повороту лопати — 30°;
  • гідроциліндр на підйом-опускання лопати.