Дата: 08.12.2022 16:01

26 листопада 2022 року відбувся ІІ етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка в дистанційному форматі.

Відповідно наданих заяв закладів освіти в Конкурсі брали  участь здобувачі освіти з 3-х закладів громади (М-Коцюбинський ліцей, Кархівська гімназія та Ковпитська гімназія).

Вітаємо переможців ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:

Завального Богдана, учня 6 класу Михайло-Коцюбинського  ліцею - ІІІ місце,

Левченко Наталію, ученицю 7 класу Михайло-Коцюбинського  ліцею - ІІІ місце,

Кондратенко Лілію, ученицю 8 класу Ковпитської гімназії – ІІІ місце.

Учасники Конкурсу розв’язували завдання, які пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, які сприяють об’єднанню, формуванню почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбутнє  Української держави.

Бажаємо натхнення, високих польотів душі, демонстрації яскравих літературних здібностей  учасникам ІІІ (обласного) етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка: Завальному Богдану та Кондратенко Лілії.

За інформацією відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму

М-Коцюбинської селищної ради