На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 113 осіб з COVID-19

Дата: 22.10.2022 14:43

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 21 жовтня в області зареєстровано 995 активних випадків коронавірусної хвороби.

Амбулаторно лікуються 872 хворих. Ще 123 — стаціонарно у закладах охорони здоров’я. Зокрема у Чернігівському районі — 49 пацієнтів (м. Чернігів — 23), Ніжинському — 43, Корюківському — 12, Новгород-Сіверському — 11 та Прилуцькому — 8.

Загалом за тиждень було госпіталізовано 113 хворих, виписано — 121. Нині на кисневій періодичній підтримці перебувають 55 осіб.

Нагадуємо, що вакцинація — єдиний спосіб не допустити погіршення епідемічної ситуації, а також убезпечитися від важкого перебігу хвороби чи смерті від COVID-19. Нині фіксується збільшення рівня захворюваності, тож записуйтеся на щеплення, щоб вберегти своє життя і здоров’я, а також — людей поруч.

На сьогодні в області проведено 869 008 щеплень проти Covid. Повну вакцинацію мають 394 003 особи. З-поміж них 230 осіб отримали додаткову дозу, 64 571 — бустерну та 2 194 — дві бустерні.

На період воєнного стану українці можуть отримати безоплатні медичні консультації від національного контакт-центру Міністерства охорони здоров’я. Щоб отримати онлайн-допомогу від фахівців різних спеціальностей чи відповіді на актуальні питання у сфері охорони здоров'я, потрібно звернутися за номером 0-800-60-20-19.

За повідомленням Управління охорони здоров’я
Чернігівської обласної військової адміністрації