З Днем працівників освіти!

Дата: 30.09.2022 11:03

Дорогі колеги! Сьогодні у нас є особлива нагода згадати і подякувати за високу місію всіх причетних до скарбниці знань. Мабуть, велике воно, учительське серце, коли настільки вистачає його.Та й частіше, ніж інше, болить воно ночами, бо вміщується в ньому біль і радість усіх вихованців. Подивіться, шановні, довкола себе: зерна добра і правди, які ви посіяли, проросли щедро у ваших учнях, що пам'ятають і люблять вас. А ще зерна сміливості нашим, українським дітям - воїнам, які гордо захищають рідну Україну від рашистського ворога. А секрет Перемоги - ваша підтримка, мудре слово та МОЛИТВА великої вчительської душі. Зі святом! З Днем працівників освіти! Відчувайте впевненість і необхідність своєї справи! Віри, Надії, Любові нашим вчителям, кожній родині могутньої неньки України.

З любов'ю Лідія Гаєвська та колектив відділу освіти,

молоді, спорту, культури і туризму